Personal

Vi på Widgrens bokföringsbyrå

Rolf Widgren

Auktoriserad redovisningskonsult & ägare
Tel: 018 – 51 71 01
Mob: 0705 – 51 71 36
E-post: Rolf.Widgren@widgrens.se

Rolf Widgren

Auktoriserad redovisningskonsult & ägare
Tel: 018 – 51 71 01
Mob: 0705 – 51 71 36
E-post: Rolf.Widgren@widgrens.se

Jenny Widgren

Auktoriserad redovisningskonsult & VD
Tel: 018 – 51 71 12 E-post: Jenny.Widgren@widgrens.se

Jenny Widgren

Auktoriserad redovisningskonsult & VD
Tel: 018 – 51 71 12 E-post: Jenny.Widgren@widgrens.se

Håkan Adenmark

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 02
Mob: 0708 – 30 36 21
E-post: Hakan.Adenmark@widgrens.se

Håkan Adenmark

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 02
Mob: 0708 – 30 36 21
E-post: Hakan.Adenmark@widgrens.se

Anita Jansson

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 08
E-post: Anita.Jansson@widgrens.se

Anita Jansson

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 08
E-post: Anita.Jansson@widgrens.se

Matilda Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 14
E-post: Matilda.Karlsson@widgrens.se

Matilda Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 14
E-post: Matilda.Karlsson@widgrens.se

Ingrid Persson

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 07
E-post: Ingrid.Persson@widgrens.se

Ingrid Persson

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 07
E-post: Ingrid.Persson@widgrens.se

Marie-Louise Widgren

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 04
Mob: 0708 – 30 36 22
E-post: Marielouise.Widgren@widgrens.se

Marie-Louise Widgren

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 04
Mob: 0708 – 30 36 22
E-post: Marielouise.Widgren@widgrens.se

Matilda Modig

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 09
E-post: Matilda.Modig@widgrens.se

Matilda Modig

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 09
E-post: Matilda.Modig@widgrens.se

Meltem Namal

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 05
Mob: 0708 – 30 36 20
E-post: Meltem.Namal@widgrens.se

Meltem Namal

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 05
Mob: 0708 – 30 36 20
E-post: Meltem.Namal@widgrens.se

Marie Hulth

Redovisningskonsult
Tel: 018-51 71 10
E-post: Marie.Hulth@widgrens.se

Marie Hulth

Redovisningskonsult
Tel: 018 – 51 71 06
E-post: Nanette.Lillvik@widgrens.se

Marcus Stenlund

Redovisningskonsult
Tel: 018-51 71 03
E-post: Marcus.Stenlund@widgrens.se

Marcus Stenlund

Redovisningskonsult
Tel: 018-51 71 03
E-post: Marcus.Stenlund@widgrens.se

Rami Abbas

Redovisningskonsult
E-post: Rami.Abbas@widgrens.se

Rami Abbas

Rami.Abbas@widgrens.se

Kontakta oss

Har du några frågor? Tveka inte på att höra av er.